Szukasz sposobu na urządzenie poziomej płaszczyzny w mieszkaniu lub miejscu użyteczności publicznej? Wykładziny PCV to powszechne rozwiązanie stosowane jako alternatywa dla drewnianych paneli lub wielkoformatowych płyt ceramicznych. W warunkach domowych nadają się m.in. do kuchni i łazienki. Wykonana dzięki nim okładzina podłogowa spełnia swoją funkcję w intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach.

Wspomnieć można też o sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych, szpitalach i nie tylko. Możliwości wykorzystania są niemal nieograniczone, o czym decyduje szereg korzystnych właściwości materiału. Odpowiednia izolacja termiczna i akustyczna, antypoślizgowość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie – to główne zalety, którymi wyróżnia się wykładzina podłogowa PCV. Przygotowaliśmy ją w wielu odsłonach dopasowanych do kuchni, łazienki, salonu i pozostałych wnętrz.

Odkryj szeroką gamę wzorów i kolorów

Asortyment naszego sklepu w Opolu obejmuje różnorodne kolekcje produktów, których styl i kolorystykę dopasujesz do założeń aranżacji danego miejsca. Tym samym urządzone dzięki nim podłogi mogą stanowić główne elementy dekoracyjne pomieszczeń. Przykładowo, wykładzina PCV do kuchni lub łazienki w wersji czarnej lub białej sprawdzi się w kompozycji loft lub glamour. Z kolei te utrzymane w brązie to rozwiązanie świetne do klasycznych schematów.

Szeroka gama kolorów umożliwia też ich dostosowanie do szpitali czy gabinetów medycznych. W tym wypadku liczy się przede wszystkim działanie relaksacyjne. Atmosferę spokoju z powodzeniem wprowadzą wykładziny kuchenne, łazienkowe i korytarzowe PCV choćby w wersji seledynowej. Z kolei intensywna żółć bądź czerwień to rozwiązanie m.in. na podłoża dla boisk plenerowych lub znajdujących się w obiektach sportowych.

Produkty takich marek jak Gerflor, Forbo, Tarkett spełnią wymagania wielu miejsc, a jednocześnie wpiszą się w indywidualny gust każdej osoby. Przekonaj się osobiście, że wykładzina PCV do łazienki, kuchni, na korytarz i nie tylko to dobry sposób wykończenia podłogi. Wybierz wariant odpowiadający własnym preferencjom.