Pewne elementy wyposażenia są równie ważne ze względu na funkcję praktyczną, jak i estetyczną, więc przy ich wyborze warto postawić na zaufanego dostawcę oraz producenta. Drzwi zewnętrzne oraz drzwi wewnętrzne są tego doskonałym przykładem. Z jednej strony są niezbędne dla ochrony przed utratą ciepła, zapewnienia prywatności i zabezpieczenia przed roznoszeniem się dźwięku. Z drugiej strony, stanowią doskonałe uzupełnienie pomieszczenia pod względem stylistycznym – dodają pomieszczeniom charakteru!

Oferta drzwi

W naszym salonie w Opolu oraz sklepie internetowym można zaopatrzyć się w różnego rodzaju drzwi, które są praktyczne i piękne. Oferujemy zarówno modele zewnętrzne, jak i wewnętrzne – głównie drewniane. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które mają za zadanie zwiększyć komfort życia, dlatego proponujemy skrzydła dźwiękoszczelne, antywłamaniowe, przesuwne i wiele innych.

Co ciekawe – nie zawsze widać je na pierwszy rzut oka, ale zdecydowanie widać ich brak. Jeśli listwy narożnikowe i proste nie są zamontowane do paneli podłogowych, pomieszczenie wydaje się puste i surowe.

Dystrybuujemy wyroby od zaufanych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat, w tym:

  • DRE – kolekcja tej firmy obejmuje modele ramowe, płytowe, wejściowe, drewniane, połyskowe, a także składane i szklane. Firma DRE oferuje również systemy przesuwne i ościeżnice;
  • POL-SKONE – firma produkuje drzwi drewniane wewnętrzne przylgowe i bezprzylgowe, a także modele zewnętrzne z systemem antywłamaniowym. POL-SKONE to również dostawca modeli technicznych, w tym dźwiękoizolacyjnych, przeciwpożarowych oraz specjalistycznych;
  • PORTA – kolekcja od tego producenta obejmuje m.in. skrzydła łamane oraz suwane wewnętrzne, a także modele zewnętrzne i techniczne.

Drzwi – postaw na jakość i piękny design

Wiemy, że cenią sobie Państwo wysoką jakość oraz luksusowy design. Właśnie z tego powodu wybieramy do naszej oferty modele zewnętrzne i wewnętrzne, które powstają z wytrzymałych surowców, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu zyskują Państwo skrzydła drewniane (i nie tylko), które są inwestycją na długie lata oraz cudowną ozdobą wnętrza.

Oferujemy bowiem drzwi drewniane pełne, przeszklone, malowane i lakierowane, a także gładkie lub z elementami dekoracyjnymi!