PANELE FLUFFO SOFT - POCHŁANIAJĄCE DŹWIĘK

Jako profesjonalny dostawca mebli, dywanów, paneli oraz podłóg, chcemy spełnić marzenia wszystkich Klientów. Dbamy więc o jak największą różnorodność produktów w ofercie. Dostarczamy zarówno propozycje klasyczne, jak i produkty, które zachwycają estetyką i wykonaniem. Do tej drugiej grupy należą propozycje zebrane w tej kategorii.

Kolekcja Fluffo SOFT to dekoracyjne panele ścienne o specyficznych właściwościach oraz wyjątkowej estetyce! Piękna i praktyczna dekoracja. Zebrane w tej kolekcji panele Fluffo SOFT to produktypochłaniające dźwięk, występujące w szerokiej gamie kolorów, kształtów i grubości. Proponujemy modele zarówno w neutralne i popularnej kolorystyce, jak i w mocnych, odważnych barwach, które ożywią każde wnętrze. Do wyboru są egzemplarze żółte, szare i fioletowe lub niebieskie, czerwone i zielone! Panele Fluffo SOFT mają nie tylko ciekawe barwy, ale także i kształty. Dostarczamy modele kwadratowe, prostokątne, okrągłe i wiele więcej!

W skład kolekcji Fluffo SOFT wchodzą takie grupy paneli jak:

  • panele 3D, o zróżnicowanej grubości
  • panele płaskie ze ścięta krawędzią, Edge
  • panele ryflowane, Rift
  • panele płaskie, w 4 grubościach
  • i inne!

Komu je polecamy?

Produkty z naszej oferty są uniwersalne i mogą być z powodzeniem montowane w niemal każdej przestrzeni, zarówno prywatnej, jak i publicznej. Mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na niebanalnej, oryginalnej ozdobie ściany oraz na poprawie akustyki. Sprawiają, że pomieszczenia stają się miłe, przyjazne i ciche.Parametry techniczne:Wzory: