Firma GOSER-BWM oferuje kompleksowe wyposażenie wszelkich pomieszczeń biurowych - gabinety, pokoje pracownicze, recepcje, sale konferencyjne, archiwa, magazyny, szatnie, pomieszczenia socjalne, sale audytoryjne i inne.

Zapewniamy naszym Klientom pełną obsługę, w ramach której dostarczamy kompletne meble biurowe firmom z Opola i reszty Polski. W ramach naszej oferty mogą się Państwo zaopatrzyć w wyposażenie metalowe, drewniane czy tapicerowane. Proponujemy zestawy recepcyjne, wypoczynkowe (do poczekalni lub stref relaksu), a także komplety do gabinetów. Mamy w ofercie takie meble biurowe, jak stoły konferencyjne, biurka komputerowe, ergonomiczne krzesła oraz regały i szafy. Na nasz asortyment składają się również kanapy, metalowe wieszaki na płaszcze, lady recepcyjne czy drewniane stoły.

Nowoczesne wyposażenie dla firm

Metalowe i drewniane meble do biura, recepcji, sali konferencyjnej lub innych przestrzeni, które proponujemy naszym Klientom, w doskonały sposób łączą estetykę oraz komfort użytkowania. Są stworzone z myślą o tym, by ułatwiać pracownikom firm wykonywanie codziennych obowiązków. Za sprawą wysokiej estetyki pomagają także budować pozytywny, profesjonalny wizerunek godnej zaufania firmy, co jest ważne dla klientów.


Największy wybór krzeseł biurowych - fotele pracownicze i krzesła i fotele gabinetowe, krzesła kawiarniane i krzesła do restauracji, fotele audytoryjne, fotele kinowe, meble metalowe są bardzo bogatym uzupełnieniem ciekawej oferty.


Ergonomia określa założenia do budowy optymalnego środowiska pracy tak, aby było ono najpełniej przystosowane do psychofizycznych możliwości człowieka i w jak najmniejszym stopniu wpływało na jego zdrowie.


Spotkania biznesowe bez straty czasu. W współczesnych biurach strefy spotkań to nie tylko klasyczne sale konferencyjne, ale także miejsca przeznaczone dla kilkuosobowych zespołów, pozwalające na ciekawą aranżacją przestrzeni i optymalizację wydatków.


W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych firm: Profim, MDD, Biuro Serwis, Nowy Styl, Svenbox, Dobra Forma. Firma GOSER-BWM wykonuje również nietypowe meble na zamówienie.


Ulepszając nasze meble, ulepszamy twoją prace - jej komfort i jakość. Wybór mebli MDD to wybór optymalny i gwarancja, że w Państwa biurze zagości oryginalność. Funkcjonalność i ergonomia łączą się tutaj z unikalną prezencją a także z innowacyjnymi rozwiązaniami.


MEBLE GABINETOWE
Gabinet menadżera to miejsce, w którym zapadają kluczowe decyzje i podejmowane są nowe wyzwania. W ofercie Mikomax Smart Office znajdują się zarówno klasyczne meble gabinetowe jaki i takie o nowoczesnej, oryginalnej formie.


KRZESŁA I FOTELE
Firma Bejot od wielu lat zajmuje znaczącą i ciągle rosnącą pozycję wśród polskich producentów krzeseł i foteli biurowych. Produkcja i kreowanie rynku w zakresie krzeseł i foteli biurowych o wysokich walorach wzorniczych, jakościowych i ergonomicznych wspartych najnowszą wiedzą ośrodków medycyny pracy.


LADY RECEPCYJNE
Recepcja jest zawsze przestrzenią gdzie odwiedzający kształtuje świadomie lub podświadomie swoją opinię na temat firmy i jej pracowników. Z tego powodu staraliśmy się projektując, wszystkie nasze lady recepcyjne, zadbać o szczegóły, które taki pozytywny wizerunek potwierdzają. Dużą zaletą naszych zestawów recepcyjnych jest możliwość uzupełnienia każdej lady o dodatkowe elementy.