Bostik jest światowym liderem w dziedzinie Klejenia i uszczelniania na rynku przemysłowym, budowlanym i konsumenckim. Od ponad wieku rozwijamy innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że nasze kleje coraz łatwiej dostosowują się do potrzeb kształtujących naszą codzienność. Każdego dnia, w biurze i w domu – inteligentne kleje firmy Bostik znajdziemy wszędzie. W 2014 osiągnęliśmy sprzedaż na poziomie 1.5 miliardów €, zatrudniamy 4 900 osób i obecni jesteśmy w ponad 40 krajach na wszystkich kontynentach. Posiadamy 3 główne oraz 11 pomocniczych laboratoriów nieustannie opracowujących nowe i czuwających nad udoskonalaniem oraz jakością obecnych produktów Bostik jest w całości własnością Grupy Arkema.


W naszej ofercie znajdują się między innymi hydroizolacje, doskonałe zaprawy samopoziomujące, produkty naprawcze do betonu, mostki szczepne, kleje montażowe jaki i systemy renowacyjne starych budowli. Oferujemy również produkty w zakresie klejów przemysłowych produkty dla przemysłu opakowaniowego, meblarskiego oraz inne specjalistyczne kleje. Wszystkie nasze produkty są najwyższej, światowej jakości dzięki stale rozwijającej się technologii wytwarzania, jak i nieustannym badaniom nad ulepszaniem receptur.


Odbiorcami naszych produktów są różnego rodzaju przedsiębiorcy budowlani oraz profesjonalne hurtownie budowlane, zakłady przemysłowe, jak również każdy z nas. W zakresie klejów przemysłowych naszymi odbiorcami są firmy produkcyjne, które cenią sobie doskonałą jakość produktów z branży chemii. Każdego dnia zmieniamy życie nas wszystkich na lepsze.