Firma GOSER-BWM Sp. z o.o. jest dystrybutorem paneli winylowych (LVT)

Światowych liderów w produkcji podłóg winylowych (LVT) do wnętrz mieszkalnych i pomieszczeń komercyjnych.  Wszystkie materiały inspirowane są naturą. W swojej ofercie prezentujemy szeroki wybór podłóg o różnorodnym zastosowaniu. Każda deska i płytka jest szczegółowo projektowana w celu zachowania właściwości naturalnego drewna i kamienia.

Nasi pracownicy służą pomocą przy projektowaniu obiektów komercyjnych i mieszkalnych. W swojej ofercie posiadamy podłogi winylowe klejone, montowane na click oraz panele luźno układane. Wszystkie nasze produkty są w 100% wodoodporne i nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Zastosowanie produktów LVT:

  • DOMY I MIESZKANIA
    Nowoczesna technologia wykonania zapewnia możliwość zastosowania podłóg LVT w każdego rodzaju pomieszczeniach: począwszy od salonu, sypialni, kuchni aż po montaż w pomieszczeniach mokrych - np. łazienkach.


  • POWIERZCHNIE BIUROWE I HANDLOWE
    Specjalnie z myślą o powierzchniach biurowych i handlowych, stworzono kolekcje podłóg LVT, które z dużym powodzeniem chętnie stosowane są w sieciach handlowych i obiektach biurowych na całym świecie.


  • HOTELE, KLUBY I RESTAURACJE
    Branża HORECA wymaga nietuzinkowych rozwiązań w zakresie wykorzystania materiałów wnętrzarskich. Produkty Designflooring idealnie nadają się do holi, recepcji, na korytarze, sale restauracyjne, parkiety taneczne, fitness i inne.