Firma GOSER-BWM oferuje kompleksowe wyposażenie wszelkich pomieszczeń biurowych - gabinety, pokoje pracownicze, recepcje, sale konferencyjne, archiwa, magazyny, szatnie, pomieszczenia socjalne, sale audytoryjne i inne.


Największy wybór krzeseł biurowych - fotele pracownicze i krzesła i fotele gabinetowe, krzesła kawiarniane i krzesła do restauracji, fotele audytoryjne, fotele kinowe, meble metalowe są bardzo bogatym uzupełnieniem ciekawej oferty.


Ergonomia określa założenia do budowy optymalnego środowiska pracy tak, aby było ono najpełniej przystosowane do psychofizycznych możliwości człowieka i w jak najmniejszym stopniu wpływało na jego zdrowie.


Spotkania biznesowe bez straty czasu. W współczesnych biurach strefy spotkań to nie tylko klasyczne sale konferencyjne, ale także miejsca przeznaczone dla kilkuosobowych zespołów, pozwalające na ciekawą aranżacją przestrzeni i optymalizację wydatków.


W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych firm: Profim, MDD, Biuro Serwis, Nowy Styl, Svenbox, Dobra Forma. Firma GOSER-BWM wykonuje również nietypowe meble na zamówienie.


Ulepszając nasze meble, ulepszamy twoją prace - jej komfort i jakość. Wybór mebli MDD to wybór optymalny i gwarancja, że w Państwa biurze zagości oryginalność. Funkcjonalność i ergonomia łączą się tutaj z unikalną prezencją a także z innowacyjnymi rozwiązaniami.


MEBLE GABINETOWE
Gabinet menadżera to miejsce, w którym zapadają kluczowe decyzje i podejmowane są nowe wyzwania. W ofercie Mikomax Smart Office znajdują się zarówno klasyczne meble gabinetowe jaki i takie o nowoczesnej, oryginalnej formie.


KRZESŁA I FOTELE
Firma Bejot od wielu lat zajmuje znaczącą i ciągle rosnącą pozycję wśród polskich producentów krzeseł i foteli biurowych. Produkcja i kreowanie rynku w zakresie krzeseł i foteli biurowych o wysokich walorach wzorniczych, jakościowych i ergonomicznych wspartych najnowszą wiedzą ośrodków medycyny pracy.


LADY RECEPCYJNE
Recepcja jest zawsze przestrzenią gdzie odwiedzający kształtuje świadomie lub podświadomie swoją opinię na temat firmy i jej pracowników. Z tego powodu staraliśmy się projektując, wszystkie nasze lady recepcyjne, zadbać o szczegóły, które taki pozytywny wizerunek potwierdzają. Dużą zaletą naszych zestawów recepcyjnych jest możliwość uzupełnienia każdej lady o dodatkowe elementy.