EPUFLOOR jest liderem rynku sztucznej trawy w Europie. W ciągu ostatnich 7 lat dostarczyli sztuczną trawę na ponad 1000 boisk w Polsce i Europie. Były to zarówno boiska Orlik jak i pełnowymiarowe boiska piłkarskie. Współpracujemy z największymi producentami trawy na świecie. 

W naszej bogatej kolekcji traw znajdą Państwo wiele rodzajów sztucznej trawy o specjalistycznym przeznaczeniu. Jeśli interesuje Państwa wysokiej jakości sztuczna trawa do ogródka, na balkon, na taras lub solidna i wytrzymała imitacja naturalnej trawy, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Mamy wszystkie rodzaje trawy, jakich potrzebują nasi klienci! Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku sprawiają, że nasza oferta jest konkurencyjna i cieszy się wielką popularnością. ta idealnie nadaje się do różnych zastosowań komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy bogaty asortyment sztucznej trawy idealnie dopasowanej do potrzeb i wymagań jej przyszłych właścicieli. Sztuczna trawa z naszej oferty, to najwyższa jakość, wytrzymałość niezależnie od warunków atmosferycznych oraz łatwe założenie i pielęgnacja trawnika.

Nasza trawa krajobrazowa pozwoli odmienić Państwa ogród, nadając mu jeszcze piękniejszego wyglądu. Sztuczna trawa z naszego sklepu jest idealna na boisko, na balkon, taras lub do ogródka. Jako dystrybutor sztucznej trawy z wieloletnim doświadczeniem, jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą gatunkowo trawę, która pozwoli Państwu w szybki i łatwy sposób stworzyć jedyny w swoim rodzaju trawnik przed domem, budynkiem firmy lub we własnym ogrodzie. Oferujemy sztuczne trawy w dowolnych ilościach, z szybkimi terminami realizacji, w doskonałej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.