PRZYTULNOŚĆ

Fluffo to nowa idea wnętrza, gdzie króluje przytulność. Wszystkie produkty Fluffo pokryte są przyjemną w dotyku specjalną teksturą. Strukturę Fluffo tworzą miliony mikroskopijnych kolorowych włókien poliamidowych, które gęsto „upakowane” obok siebie w dotyku przypominają aksamit. Śmiało, przytul się!


AKUSTYKA

Wszystkie produkty Fluffo posiadają doskonałe właściwości akustyczne. Wszystko za sprawą materiałów o wysokim poziomie absorbcji dźwięków, z których są wykonane. Właściwości wygłuszające paneli Fluffo zostały poddane badaniom akustycznym w akredytowanym laboratorium akustycznym Instytutu Techniki Okrętowej w Gdańsku.


DESIGN

Fluffo to przyjemny, lekki i elegancki design, pozwalający na aranżację wnętrz, nadający im nieszablonowy styl. To designerski majstersztyk – wystarczy kilka elementów aby nadać niepowtarzalnego charakteru całemu wnętrzu.


RÓŻNORODNOŚĆ

Panele Fluffo tworzymy w wielu różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Nadajemy im funkcje dekoracyjne i akustyczne. Oprócz licznych wzorów oferujemy kilkadziesiąt autorskich kolorów. Daje to wręcz nieograniczone możliwości kombinacji i tworzenia oryginalnych aranżacji.


MIĘKKIE, AKUSTYCZNE TAPETY FILCOWE

Kolekcja Fluffo TAPETY to nowy, dekoracyjny materiał akustyczny w ofercie Fluffo. Prawdziwa wełna, 3mm grubości, unikalne kolory oraz specjalny, stabilizujący papierowy podkład – to przepis na unikalne, eleganckie wykończenie całej ściany.

Tapeta Fluffo to miły w dotyku, wysokiej jakości filc wełniany, pochłaniający dźwięk. Zastosowany na dużych powierzchniach pozwoli zredukować w pomieszczeniu pogłos. Materiał trudno zapalny według obowiązującej w budownictwie normy PN-EN 13501.

Wskaźnik pochłaniania dźwięku zgodnie z PN-EN ISO 11654:1997 αw = 0,15

Oryginalny design we wnętrzach sprawia, że przebywając w nich, czujemy się znacznie lepiej. Atrakcyjne dekoracje, w tym również ścienne, mogą mieć także bardzo praktyczny charakter. Panele Fluffo to istna gratka dla miłośników różnorodności i nietuzinkowych aranżacji, które nie tylko prezentują się spektakularnie i pozwalają na tworzenie nieszablonowych projektów, ale też mają doskonałe właściwości akustyczne.

Panele ścienne Fluffo - piękny element dekoracyjny w nowoczesnych wnętrzach

Podstawowe cechy, które wyróżniają miękkie, filcowe panele Fluffo, to przede wszystkim możliwość dowolnej personalizacji ich ostatecznego kształtu oraz wyglądu. Dostępne są w wielu różnych formach, kolorach oraz rozmiarach, przez co z powodzeniem mogą być zastosowane zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i tych o pokaźnym metrażu. Mogą tworzyć intrygujące, geometryczne mozaiki, trójwymiarowe, różnobarwne kompozycje lub sprawdzą się po prostu jako tapeta zamontowana na całej powierzchni ściany.

Będą się świetnie prezentowały w salonie, gdzie stworzą abstrakcyjny, przykuwający wzrok kolaż lub w sypialni – gdzie zintensyfikują wrażenie przytulności całego pomieszczenia. Fluffo na ścianę są bardzo miłe w dotyku, świetnie sprawdzą się też jako nieszablonowy sposób na udekorowanie pokoiku dziecięcego.

Miękkość i tłumienie hałasów - filcowe, akustyczne panele Fluffo

We wnętrzach, gdzie znaczącym problemem wpływającym na komfort osób w nich przebywających jest pogłos przy każdej czynności, doskonale sprawdzą się akustyczne tapety filcowe. Można zamontować je na całej powierzchni ściany, dzięki czemu nie tylko uzyskamy efekt rzeczywistego pochłaniania dźwięków, ale też stworzymy wyjątkową, bardzo elegancką aranżację.

Jeśli interesuje Cię cena paneli filcowych do sypialni, salonów czy przestrzeni biurowych, masz możliwość bezpośredniego nawiązania kontaktu z naszymi konsultantami. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić nas osobiście, serdecznie zapraszamy do siedziby Goser-BMW, która mieści się w Opolu przy ulicy Kaszubskiej 3.