Jednym z ważniejszych elementów każdego wnętrza jest oczywiście podłoga. Nie trzeba nikogo przekonywać, że jest to najbardziej eksploatowana część budynku. Powinna ona być nie tylko wytrzymała, ale również dobrze zaaranżowana. Podczas wyboru podłogi warto także zwrócić uwagę na nowoczesne technologie, które stosowane są w domach i mieszkaniach (np. ogrzewanie montowane w podłodze).

W takim wypadku konieczny jest wybór podłogi na ogrzewanie podłogowe – może być to np. podłoga LVT.


Nasze kolekcje:

LUXOR (panele montowany na click - z zintegrowanym podkładem)

Luksusowe Panele Vinylowe - SPC Luxor to kolekcja paneli o niezwykłych właściwościach. Głównym składnikiem ich rdzenia jest proszek kamienny, co sprawia, że są wodoodporne, a na ich powierzchni nie powstają grzyby i pleśń. W trosce o Twoje zdrowie zostały wyprodukowane bez użycia benzenu, formaldehydu, metali ciężkich oraz soli ołowianej. Badania wykazały, że rdzeń SPC jest niezwykle odporny na różnice temperatury. Stabliność wymiarowa paneli kształtuje się na poziomie 0,04 %. W porównaniu do innych podłóg, SPC Luxor wykazuje znacznie podwyższoną antypoślizgowość w warunkach mokrych, podnosząc tym samym Twoje bezpieczeństwo. Sztywny rdzeń oraz zintegrowany podkład akustyczny pozwalają zredukować drobne nierówności podłoża.

Właściwości:

  • Wodoodporne
  • Antybakteryjne
  • Proste w montażu
  • Odporne na odkształcenia
  • Odporne na zarysowania i uszkodzenia
  • Do użytku domowego i komercyjnegoAdore Regent BPC

Bambus słynie z licznych właściwości. Zastosowana w rdzeniu naszych panelach mieszanka winylowo-bambusowa charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością oraz elastycznością.

Cechy te są niezwykle istotne przy doborze pokrycia podłogowego ze względu na intensywną eksploatację. To właśnie do biur, lokali handlowych i usługowych, miejsc o dużym natężeniu ruchu polecamy wytrzymałe panele bambusowe BPC Regent. Co więcej, ten rodzaj Paneli LVT poradzi sobie również ze zmiennością temperatur czy promieniowaniem UV. Rdzeń paneli to wspomniana mieszanka bambusa i winylu, natomiast wierzchnia warstwa to winyl o wysokiej odporności na uszkodzenia, zabezpieczający film imitujący drewno. Tego typu panele laminowane są więc odporne nawet na uszkodzenia mechaniczne, których nie sposób uniknąć podczas codziennej eksploatacji podłogi.


Green-Flor

Venossa