-Marka OneWallDesign™ to owoc współpracy doświadczenia z talentem i pasji z technologią. Doświadczenie techniczne, to dbałość o dopracowanie każdego szczegółu, dobór najlepszych technologii produkcji i brak kompromisów w uzyskaniu najwyższej jakości. Talent i kreatywność naszych artystów grafików, to esencja i nieoceniona wartość marki.

Wzory naszych tapet poza dekoracją, stanowią wartość artystyczną. To autorskie, niepowtarzalne projekty współpracujących z nami architektów, grafików i ilustratorów. Ludzi z gruntownym wykształceniem artystycznym, pasją i niebanalnym, ekspresyjnym spojrzeniem na rzeczywistość. W swoich pracach stosują różne techniki i podążają różnymi drogami wyrazu artystycznego, aby każde wnętrze zamienić w fantastyczną podróż do nieodkrytych zakamarków wyobraźni.

OneWallDesign™ to nowe podejście do klasycznego produktu, inna perspektywa kreowania przyjaznych, indywidualnych przestrzeni.
Do produkcji tapet z kolekcji OneWallDesign™ używamy wyłącznie certyfikowanych, sprawdzonych materiałów, od renomowanych dostawców. SATIN to nazwa handlowa wysokiej klasy tapety winylowej o strukturze szlachetnej, satynowej tkaniny, na której wykonujemy nadruki.

Parametry techniczne tapety oraz nasza technologia nadruku cyfrowego gwarantują produkt najwyższej jakości. Wykorzystując dwie dekady doświadczeń w branży i wiedzę techniczną, do naszej oferty wybieramy materiały, które gwarantują możliwość idealnego montażu. Nie dopuszczamy w naszych produktach, tak zwanego „efektu panelowania” jako ewidentnej niedoskonałości.

Finalny produkt musi spełniać wysokie standardy jakości. Posiada najwyższą odporność na ścieranie na mokro i sucho oraz działanie promieni słonecznych. Obydwa parametry zostały potwierdzone odpowiednimi badaniami i uzyskanymi certyfikatami.


Nasza kolekcja składa się z winylowych i tekstylnych oklein ściennych, które są u nas dostępne w 90 wzorach i ponad 2000 kolorów. Natomiast dzięki aplikacji Digital Wallcollection i nadrukom +print można teraz mieć własny wkład w projektowanie winylowych pokryć ścian. Digital Wallcollection to internetowa kolekcja winylowych oklein ściennych. Za pomocą programu Digital Wallcreator można dostosować dostępne wzory oklein do swoich wymogów i umieścić je na ścianach wirtualnego pomieszczenia. Oferujemy też usługę Vescom +print, która umożliwia nadrukowanie na okleinach ściennych wybranych przez siebie obrazów.


Winylowe okleiny ścienne
Winyl jest bardzo funkcjonalnym materiałem do wystroju ścian. W połączeniu z bawełnianym nośnikiem jest niezwykle solidny, trwały, odporny na światło, przebarwienia, zarysowania i uderzenia. Ponadto wygląda jednolicie po nałożeniu i jest łatwy w konserwacji. Wszystko to sprawia, że nasze winylowe okleiny ścienne można śmiało eksploatować przez okres dziesięciu do piętnastu lat.


Winylowe okrycia ścienne Vescom są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wytrzymałe i higieniczne pokrycie ścian. Mogą być stosowane w pomieszczeniach, które muszą spełniać najbardziej surowe wymogi czystości. Aby zapewnić im dodatkową ochronę przed powstawaniem plam i działaniem chemikaliów, dostarczamy je także z powłoką Vescom Protect.


Tekstylne okleiny ścienne
Tekstylne okleiny ścienne Vescom nadają wnętrzu naturalny charakter. Okleiny bawełniane, lniane, jedwabne i z włókien syntetycznych - oferujemy szeroką gamę materiałów zróżnicowanych pod względem ciepła i mnogości zastosowań. Są dostępne w wielu kolorach i wzorach i idealnie pasują do wystroju zarówno mieszkań, jak i pomieszczeń biznesowych. Tekstylne okleiny ścienne Vescom ożywią każde wnętrze.


Wonderwall - Oryginalne fototapety na ścianę

Tapety wciąż są jednym z najgorętszych trendów aranżacyjnych, dlatego warto wykorzystać je w przestrzeni mieszkania. Najlepiej postawić na produkty w oryginalnej stylistyce, które momentalnie odmienią wystrój każdego pomieszczenia. W naszym sklepie znajdziesz asortyment o zróżnicowanym designie, którego znakiem rozpoznawczym jest bardzo wysoka jakość. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego, kto jest zainteresowany tapetami w luksusowej odsłonie.