Nasza kolekcja składa się z winylowych i tekstylnych oklein ścienych, które są u nas dostępne w 90 wzorach i ponad 2000 kolorów. Natomiast dzięki aplikacji Digital Wallcollection i nadrukom +print można teraz mieć własny wkład w projektowanie winylowych pokryć ścian. Digital Wallcollection to internetowa kolekcja winylowych oklein ściennych. Za pomocą programu Digital Wallcreator można dostosować dostępne wzory oklein do swoich wymogów i umieścić je na ścianach wirtualnego pomieszczenia. Oferujemy też usługę Vescom +print, która umożliwia nadrukowanie na okleinach ściennych wybranych przez siebie obrazów.


Winylowe okleiny ścienne
Winyl jest bardzo funkcjonalnym materiałem do wystroju ścian. W połączeniu z bawełnianym nośnikiem jest niezwykle solidny, trwały, odporny na światło, przebarwienia, zarysowania i uderzenia. Ponadto wygląda jednolicie po nałożeniu i jest łatwy w konserwacji. Wszystko to sprawia, że nasze winylowe okleiny ścienne można śmiało eksploatować przez okres dziesięciu do piętnastu lat.


Winylowe okrycia ścienne Vescom są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wytrzymałe i higieniczne pokrycie ścian. Mogą być stosowane w pomieszczeniach, które muszą spełniać najbardziej surowe wymogi czystości. Aby zapewnić im dodatkową ochronę przed powstawaniem plam i działaniem chemikaliów, dostarczamy je także z powłoką Vescom Protect.


Tekstylne okleiny ścienne
Tekstylne okleiny ścienne Vescom nadają wnętrzu naturalny charakter. Okleiny bawełniane, lniane, jedwabne i z włókien syntetycznych - oferujemy szeroką gamę materiałów zróżnicowanych pod względem ciepła i mnogości zastosowań. Są dostępne w wielu kolorach i wzorach i idealnie pasują do wystroju zarówno mieszkań, jak i pomieszczeń biznesowych. Tekstylne okleiny ścienne Vescom ożywią każde wnętrze.
Wonderwall - Oryginalne fototapety na ścianę

Tapety wciąż są jednym z najgorętszych trendów aranżacyjnych, dlatego warto wykorzystać je w przestrzeni mieszkania. Najlepiej postawić na produkty w oryginalnej stylistyce, które momentalnie odmienią wystrój każdego pomieszczenia. W naszym sklepie znajdziesz asortyment o zróżnicowanym designie, którego znakiem rozpoznawczym jest bardzo wysoka jakość. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego, kto jest zainteresowany tapetami w luksusowej odsłonie.