Luksusowe podłogi winylowe

Doskonały fundament, na którym można stworzyć wspaniałe przestrzenie.

Korzystaj z naturalnego wyglądu drewna I kamienia, korzystając jednocześnie z zalet luksusowych podłóg winylowych. Oszałamiające efekty drewna I kamienia są starannie odtworzone w naszych kolekcjach z piękną głębia koloru. Nasza kolekcja Impress ma zsynchronizowaną strukturę powierzchni, która pozwala odczuć strukturę, słoje i sęki jak w prawdziwym drewnie.

Łatwa konserwacja luksusowych podłóg winylowych ( zwykły mop czy szczotka pozwala utrzymać podłogę jak nową) a także doskonałe właściwości akustyczne I izolacji termicznej zapewniają, że luksusowe podłogi winylowe są świetną alternatywą dla prawdziwego kamienia czy drewna.

Chcesz stworzyć stylowe wnętrze, które jednocześnie będzie bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości? Profesjonaliści, którzy zajmują się tworzeniem aranżacji pomieszczeń, coraz częściej sugerują klientom wybór produktów wykończeniowych, jakimi są panele winylowe IVC. Są to przede wszystkim piękne, do złudzenia przypominające naturalne surowce podłogi, które są bardzo odporne na zniszczenia oraz świetnie sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach usługowo-handlowych czy produkcyjnych.

Panele IVC floors – najwyższa funkcjonalność

Rozwiązania, jakimi są podłogi wykonane z winylu, są szczególnie doceniane za łatwość w utrzymaniu oraz odporność mechaniczną. Do idealnego uprzątnięcia rozwiązania, takiego jak IVC panele, wystarczy jedynie najprostszy mop czy szczotka. Gładka, antypoślizgowa struktura sprawia, że zanieczyszczenia z otoczenia: kurze, piasek, błoto czy mokre plamy nie wnikają w strukturę winylowych paneli IVC floors i bardzo łatwo jest je usunąć.

Podłogi IVC świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu: od salonów, przez sypialnie, aż po łazienki czy hale produkcyjne. Dzięki doskonałym właściwościom hydrofobowym coraz częściej są stosowane do wykańczania zwłaszcza podłóg we wnętrzach wilgotnych: w tym pokojów kąpielowych. W odróżnieniu od tradycyjnych, ceramicznych płytek, ich specyficzna powierzchnia w większym stopniu chroni przed poślizgiem na mokrej posadzce.

Ekskluzywny design paneli winylowych, który skradnie Twoje serce – Moduleo floors

Poza wysoką funkcjonalnością oraz łatwym czyszczeniem winylowe panele podłogowe IVC floors zachwycają swoim pięknem oraz estetyką wykonania. Do złudzenia mogą one przypominać naturalny kamień czy drewniane deski, na których możliwe jest również odwzorowanie sęków czy śladów cięcia. Z powodzeniem mogą też przedstawiać nawet abstrakcyjne wzory, które urozmaicą wnętrze oraz nadadzą mu smaku. Ponadto są one także niezwykle trwałe - niezawodność podłóg winylowych udowadnia bardzo długi okres gwarancji, który wynosi aż 20 lat.Luksusowa podłoga winylowa Moduleo® jest:

  • Odporna na wilgoć - doskonała do powierzchni takich jak kuchnie I łazienki
  • Odporna na zarysowanie I ścieranie - dzięki unikalnej warstwie PU Protectonite
  • Odporna na poślizg - spełnia najwyższą normę R10
  • Łatwa do czyszczenia I konserwacji - wystarczy szczotka czy mop
  • Wspaniała izolacja akustyczna I termiczna - nigdy więcej chłodu pod stopami
  • Łatwa do instalacji - dzięki systemowi click , bez kleju I hałasu
  • Niezawodna I trwała - z gwarancją do 20 lat
  • Przyjazna dla środowiska - wyprodukowana z 50% udziałem materiałów z recyklingu I mająca wszelkie eko certyfikaty
  • Zaprojektowana by odzwierciedlać unikalne tekstury I wzory występujące w naturalnym drewnie I kamieniu - należy zwrócić uwagę na kolekcję Impress, któa posiada niepowtarzalną strukturę powierzchni