FLUFFO IZO - PANEL DO IZOLACJI DŹWIĘKOWEJ

Panele z kolekcji Fluffo IZO, nie tylko pięknie ozdobią wnętrze, ale także pomogą odizolować je od zewnętrznych źródeł dźwięku. Dzięki zastosowaniu odpowiednich warstw materiałów, panele absorbują dźwięk oraz stanowią dla niego zaporę, działając w dwie strony: nie przepuszczają dźwięku do pomieszczenia, ale również nie wypuszczają go z niego.

Panel wykonany jest z 3 warstw: spienionego kauczuku o grubości 3 cm oraz cienkiej warstwy niespienionego, twardego kauczuku. Te warstwy odpowiadają za skuteczne izolowanie dźwięku -to dzięki swojej masie i gęstości (ok. 275 kg/m3). Trzecia, zewnętrznego warstwa to panel Fluffo SOFT, pochłaniający dźwięk oraz stanowiący estetyczne wykończenie całości.

Taka trójwarstwowa kompozycja panelu jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie za cienką działową ścianą słyszymy sąsiada, gdzie ścianka w biurze przenosi dźwięk między pomieszczeniami, gdy chcemy swobodnie rozmawiać w sali konferencyjnej lub gdy chcemy aby nasze tajemnice zostały w 4 ścianach.Parametry techniczne:Wzory: