Jeśli pragniesz stworzyć w swoim mieszkaniu przestrzeń wysoce estetyczną oraz przytulną, jesteśmy przekonani, że produkty z naszej oferty bardzo Cię zaciekawią. Lamele ścienne drewniane są rozwiązaniem ponadczasowym, które stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla tradycyjnych boazerii czy paneli. Tego rodzaju okładzina nie tylko prezentuje się spektakularnie we wnętrzach takich jak sypialnie, halle, gabinety czy salony, ale też pomaga w uzyskaniu dźwiękoszczelności.

Lamele ścienne - aranżacje z zastosowaniem drewnianych, stylowych paneli 

Drewniane okładziny wyróżniają się nieszablonowym wyglądem, który sprawia, że wnętrza prezentują się znacznie ciekawiej. Lamele przykuwają wzrok i przyciągają uwagę, a ich ciepłe barwy oraz trójwymiarowa struktura sprawia, że pomieszczenie, w którym są zainstalowane, wygląda na bardziej eleganckie. W aranżacjach wnętrz mogą być wykorzystywane zarówno jako okładzina na ścianach, jak i jako materiał do tworzenia przegród działowych. 

Produkty takie jak lamel ścienny sprawiają, że aranżacja zyskuje niepowtarzalny charakter. To rozwiązania bardzo estetyczne, które z powodzeniem można implementować zarówno w przestrzeniach projektowanych w nowoczesnych, jak i tradycyjnych stylach. Panele drewniane mogą stanowić bardzo ciekawy akcent we wnętrzach industrialnych i minimalistycznych lub być motywem przewodnim w aranżacjach klasycznych, rustykalnych oraz boho. Duży wybór atrakcyjnych wzorów pozwala na dobór dokładnie takich lameli, które idealnie będą współgrały z innymi elementami wyposażenia: podłogami, meblami, dekoracjami.

Drewniane panele na ścianę - jak wygląda montaż? 

Tego typu produkty są doceniane zwłaszcza przez osoby, które w sposób sprawny i niewymagający angażowania ekip remontowych chcą na nowo zaaranżować wygląd swoich mieszkań. Nasze drewniane listwy dekoracyjne mogą być przytwierdzane do powierzchni ściany za pomocą specjalistycznego, elastycznego kleju montażowego. Ważne jest, aby przed przystąpieniem do instalacji lameli odpowiednio przygotować podłoże: najlepiej w tym celu przeprowadzić zabieg gruntowania.