Systemy mat wejściowych Forbo Coral/Nuway

System mat wejściowych jest fundamentalną sprawą w każdym nowoczesnym budynku: chroni przed nadmiarem wznoszonego na obuwiu i kółkach brudu, błota, żwiru oraz wilgoci z zewnątrz, zapewnia redukcję kosztów utrzymania podłóg, oraz chroni przed substancjami zanieczyszczającymi środowisko wewnątrz budynku. Maty wejściowe stanowią wizytówkę firmy. Forbo oferuje wysokiej jakości maty Coral oraz dwustronne, sztywne maty Nuway - niezawodny system do każdego budynku.


Coral

Maty wejściowe Forbo Coral zatrzymują do 95% wnoszonego do budynku brudu i błota, co prowadzi do znacznych oszczędności w budżecie przeznaczonym na utrzymanie czystości oraz wydłuża cykl życia wykładzin i podłóg. Maty Coral, produkowane nieprzerwanie od 50 lat, stanowią niezawodny system wejścia do każdego budynku.Nuway

Żadne wejście nie jest ani zbyt małe, ani zbyt duże, ani dziwnego kształtu na to, by zastosować w nim system mat Nuway. Żaden ruch pieszy lub kołowy nie jest zbyt intensywny by stanowić jakąkolwiek przeszkodę. Wieloletnie doświadczenie oraz techniczne zaawansowanie mat Nuway sprawia, że zawsze dostarczamy rozwiązanie, którego aktualnie szukasz. Wybierz Nuway dla wygody użytkowania.... i doskonałej obsługi klienta.

Nuway to kolekcja sztywnych jedno- lub dwustronnych mat wejściowych produkowanych na zamówienie, stanowiących doskonałą pierwszą linię obrony przed wnoszonymi na obuwiu lub kółkach brudem i wilgocią.