Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

panele-winylowe
slider-wykladzina-dywanowa
slider-drzwi
slider-tapety
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Środa - 8:00 - 16:30
Czwartek - 8:00 - 19:00
Piątek - 8:00 - 14:00
Sob. - Niedz. - nieczynne.
Pozostaw nam wiadomość


Mapa dojazdowaZadzwoń 605 76 26 22

Gerflor Creation 55 to bardzo trwała kolekcja luksusowych płytek winylowych i desek w autentycznych wzorach kamiennych i drewnianych, znanych wcześniej jako "Insight". W tej kolekcji znajdziesz 46 naturalnych imitacji desek drewnianych i 15 imitacji płytek kamiennych, dostępnych w różnych kolorach i rozmiarach odpowiadających każdemu gustowi.

Różne wzory mają jasne kolory (np. Arya, imitacja białego drewna) oraz ciemniejsze (np. Norwegian Slate, replikacja płytek antracytowych). Dzięki połączeniu wysokiej jakości materiałów, te nowoczesne deski i płytki są bardzo wytrzymałe. Charakteryzują się warstwą użytkową o grubości 0,55 mm oraz obróbką powierzchni PUR+, dzięki czemu są łatwe w czyszczeniu i odporne na zarysowania.

W ten sposób są odporne na codzienne użytkowanie w pomieszczeniach mieszkalnych, handlowych, a nawet w lekko uprzemysłowionych (klasa użytkowa 33-42).

Przy całkowitej grubości zaledwie 2,5 mm, ta wysokowydajna podłoga klejona LVT jest idealnym wyborem dla kolejnego projektu renowacyjnego. Nadaje się do ogrzewania podłogowego, Gerflor Creation 55 maksymalizuje komfort, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Gerflor spogląda wstecz na długą historię rozwoju zrównoważonych rozwiązań, a kolekcja Creation 55 jest jedną z nich:

Ten wyjątkowy produkt jest wolny od metali ciężkich, rozpuszczalników i formaldehydu, co skutkuje niską emisją lotnych związków organicznych i lepszą jakością powietrza w pomieszczeniach, a po zakończeniu okresu użytkowania jest w 100% przetwarzalny.