Firma Desso jest czołowym światowym dostawcą wysokiej jakości wykładzin do użytku komercyjnego oraz dla sektorów hotelarstwa, marynarki, lotnictwa i klientów indywidualnych. Uwagę koncentrujemy na najwyższej jakości wzorach podłogowych, kładąc nacisk na funkcjonalność z wykorzystaniem modelu Cradle to Cradle®. Z zaangażowaniem dbamy o tworzenie produktów sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Firma Desso jest także uznanym liderem w zakresie nawierzchni sportowych — obsługujemy między innymi boiska na stadionie Wembley oraz nawierzchnie dla najlepszych drużyn piłkarskich, takich jak Manchester City, Arsenal oraz Liverpool.


Wykładziny Biznesowe

Jesteśmy jednym z głównych europejskich producentów wytrzymałych wykładzin i rozwiązań podłogowych wysokiej jakości do użytku komercyjnego, na przykład w biurach, bankach, sklepach, budynkach użyteczności publicznej, szkołach, uniwersytetach i ośrodkach opieki.


Wykładziny Konsumcyjne

Oddział Desso Residential Carpets oferuje trzy silne marki: Parade, Bonaparte i DESSO. Wszystkie te serie wykładzin domowych wysokiej klasy są dostępne w wybranych sklepach detalicznych z wykładzinami i salonach meblowych.


Wykładziny hotelowe

Desso Hospitality słynie z luksusowych wełnianych dywanów oraz dywanów wykonywanych na zamówienie do sieci hoteli 5-gwiazdkowych, takich jak Hilton, Sheraton i Radisson, oraz prywatnych obiektów turystycznych na całym świecie.


Sztuczna trawa

Firma Desso Sports jest czołowym dostawcą sztucznych nawierzchni boisk sportowych i systemów trawy hybrydowej, znanych jako DESSO GrassMaster®. Murawa została położona na dwóch stadionach podczas rozgrywek Euro 2012, a także w „świątyni piłki nożnej”, czyli na Wembley.