Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

panele-winylowe
slider-wykladzina-dywanowa
slider-drzwi
slider-tapety
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Środa - 8:00 - 16:30
Czwartek - 8:00 - 19:00
Piątek - 8:00 - 14:00
Sob. - Niedz. - nieczynne.
Pozostaw nam wiadomość


Mapa dojazdowaZadzwoń 605 76 26 22

Kuchnia jest często serce domu, a więc podłoga musi znosić codzienne próby, przy jednoczesnym zachowaniu pięknego wyglądu. Poniżej możesz zapoznać się z pięcioma najważniejszymi powodami, dlaczego podłogi Designflooring są najlepszym wyborem dla twojej kuchni. 


1. Trwałe
- Wszystkie nasze produkty posiadają przeźroczystą warstwę ścieralną PVC, która chroni konstrukcję podłogi i zabezpiecza ją w tak często odwiedzanym miejscu jak kuchnia. 


2. Realistyczny wygląd
- Zainspirowane naturą i przeznaczone do użytkowania podłogi Designflooring, są wspaniałym dodatkiem w każdej kuchni. Piękny realistyczny wygląd idzie w parze z praktycznym zastosowaniem. Możesz również stworzyć unikalną wersję podłogi korzystając z wielu elementów dekoracyjnych. 


3. Ocena antypoślizgowa
- Kuchnia jest również miejscem o zwiększonym niebezpieczeństwe poślizgu spowodowanego przez rozlaną wodę. Dlatego większość naszych produktów posiada wysoką oceną antypoślizgową R10. Twoja kochnia może znów stać się bezpiecznym miejscem. 


4. Niskie koszty utrzymania
- Przy wyborze podłogi do kuchni, łatwość utrzymania jest jednym z ważniejszych czynników. Podłogi Designflooring charakteryzują się wyjątkową łatwością utrzymania, wszystko co potrzebujesz to miotła, mop i ciepła woda z detergentem Clean Designflooring.


5. Wodoodporność
- Podłoga Designflooring jest całkowicie wodoodporna i w odróżnieniu od prawdziwego drewna lub podłogi z laminatu nie puchnie pod wpływem wody. Kolejny powód dlaczego tak praktyczne jest wykorzystanie jej w kuchni.