Dywanowe

Firma GOSER-BWM Sp. z o.o. jest rekomendowana przez Polskie Stowarzyszenie Posadzkarzy

 

     

  

 

Wykładziny dywanowe.   Co to jest? Każdy wie, więc nie będziemy tego tłumaczyć. Warto jednak zadać pytanie: na co zwrócić uwagę wybierając wykładzinę dywanową do domu, biura, hotelu, sali restauracyjnej czy sklepu? Oczywiście zastosowań jest bardzo dużo. Tak więc na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze wykładziny? Na początek należy odpowiedzieć na pytania: gdzie wykładzina ma być zastosowana, jakie są wymagania względem wykładziny, jak długo wykładzina dywanowa powinna  zachować swoje walory użytkowe, jaki mamy budżet, czy są jakieś specjalne warunki, którym wykładzina dywanowa powinna odpowiadać, itd? Odpowiadając na te i inne pytania, w konsultacji z naszymi doradcami, precyzujemy rodzaj, jakość, kolor, rodzaj włókna, gęstość wykładziny, wysokość runa, rodzaj splotu, tkania itd. Po części już odpowiedziałem na pytanie na co zwrócić uwagę? Wiele czynników jest ważnych takich jak w/w, a one mają wpływ na cenę. Wybierając wykładzinę dywanową warto zdać sobie sprawę, że wszystkie te aspekty, które jedynie dotknęliśmy są ważne i mają wpływ na walory użytkowe wykładziny dywanowej, estetykę, komfort, sposób układania, szybkość wymiany wykładziny czy koszty eksploatacji ale również i konserwacji wykładzin dywanowych.

Wykładziny dywanowe można dzielić np na: wykładziny dywanowe dostarczane w rolkach lub w płytkach.

Są takie sytuacje, że bardziej opłacalne ekonomicznie wydaje się zastosowanie wykładziny w rolce lub w płytce. Dla przykładu: zależy nam bardzo na niskiej cenie inwestycji i do ułożenia mamy pomieszczenia w wykładzinie  o bardzo regularnym kształcie, o szerokości niewiele mniejszej niż 4m. Zastosowanie wykładziny w rolce w fazie inwestycji będzie tańsze. Oczywiście jeżeli będziemy porównywać podobne wykładziny. Inaczej może okazać się w fazie eksploatacji a jeszcze inaczej na etapie wymiany wykładzin na nowe.

Znamy się na wykładzinach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę dzwońcie, pytajcie i negocjujcie ceny. zapewniamy również profesjonalny montaż wykładzin dywanowych i nie tylko.

Jesteśmy dystrybutorem wielu marek wykładzin.

Znajdziecie u nas wykładziny pcv, wykładziny homogeniczne, wykładziny heterogeniczne, wykładziny linoleum, wykładziny kauczukowe, wykładziny dywanowe oraz panele LVT (płytki LVT) winylowe firm: Tarkett, Forbo, Gerflor, Armstrong, Polyflor, Gamrat, Balsan, Carus, ITC, Balta, Desso, Finett, Ideal, Real, Modulyss, Nora, Designflooring, Voxflor, Vorwerk, Bentzon, Heckmondwike oraz innych. Posiadamy unikatowe płytki R-Tile (płytki R-Tek), tzw płytki puzzle - przemysłowe płytki obiektowe oraz płytki typu design.

W ofercie posiadamy, montujemy i czyścimy wykładziny obiektowe - pcv, dywanowe (płytki i rolki), Płytki i panele winylowe LVT,  linoleum, kauczukowe, ścienne, hotelowe i inne wykładziny specjalistyczne. Używamy specjalistycznej chemii firm Uzin, Mapei, Bostik oraz Murexin. Posiadamy wszelkiego rodzaju profile, listwy przyścienne, listwy przejściowe firm Effector, Cezar, Doelken, Midas. Uzupełnieniem oferty są profesjonalne systemy czyszczące, wycieraczki systemowe, wycieraczki aluminiowe oraz inne systemy wycieraczkowe.

Przyjdź i sprawdź nas.

Odwiedziło nas już bardzo wielu klientów i są zadowoleni.  Dołącz do zadowolonych. 

Nie zwlekaj.